ÖLÇÜ VE HİZALAMA

Karmatek Teknik Hırdavat, İzmir’de faaliyet gösteren güvenilir bir hırdavat şirketidir. Ölçü aletlerimiz, her türlü iş için uygundur. Ölçü aletlerimiz, yüksek kalitede ve uzun ömürlüdür. Ölçü aletlerimiz, hem profesyonel hem de ev kullanıcıları için idealdir.

 

ÜRÜN MARKALARI

Cetveller

Cetveller, uzunlukları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Cetveller, farklı uzunluklarda ve farklı özelliklerde üretilir. Cetveller, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Metreler

Metreler, uzunlukları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Metreler, farklı uzunluklarda ve farklı özelliklerde üretilir. Metreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Kumpaslar

Kumpaslar, iç ve dış çapları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Kumpaslar, farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretilir. Kumpaslar, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Mikrometreler

Mikrometreler, çok küçük uzunlukları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Mikrometreler, farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretilir. Mikrometreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Basküller

Basküller, ağırlıkları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Basküller, farklı kapasitelerde ve farklı özelliklerde üretilir. Basküller, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Termometreler

Termometreler, sıcaklıkları ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Termometreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Termometreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Higrometreler

Higrometreler, nemi ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Higrometreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Higrometreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Barometreler

Barometreler, hava basıncını ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Barometreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Barometreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Voltmetreler

Voltmetreler, elektrik devrelerinde gerilimi ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Voltmetreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Voltmetreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Ampermetreler

Ampermetreler, elektrik devrelerinde akımı ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Ampermetreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Ampermetreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Ohmmetreler

Ohmmetreler, elektrik devrelerinde direnci ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Ohmmetreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Ohmmetreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Frekansmetreler

Frekansmetreler, elektrik devrelerinde frekansı ölçmek için kullanılan bir tür ölçü aletidir. Frekansmetreler, farklı tiplerde ve farklı özelliklerde üretilir. Frekansmetreler, farklı tipte ölçümlerde kullanılmaktadır.

Dijital ölçü aletleri

Dijital ölçü aletleri, analog ölçü aletlerine göre daha hassas ve daha doğru